infratopení a infrapanely Heatwell infra panely sálavé topení 

Sálavé vytápění infrapanely Heatwell - infratopení s úsporou až 50%


O nás » SPOLUPRACUJTE S NÁMI
SPOLUPRACUJTE S NÁMI

Jste stavební, elektromontážní firma, projektant a podobně a rádi by jste využili našich zkušeností v oboru sálavého vytápění infrazářiči a infrapanely? Spolupracujte s námi!

Co taková spolupráce představuje?

Pošlete nám podklady k řešení vytápění (projektovou dokumentaci, nákresy, popis stavebních materiálů, požadavky zákazníka a další) na email info@infrasystemy.cz. Navrhneme Vám řešení vytápění které obsahuje kalkulaci nákladů na pořízení vytápění infrazářiči / nákladů na provoz / nákladů na instalaci a předání díla na klíč. Doporučené typy infrazářičů a případně několik verzí řešení různými typy zářičů s různými vlastnostmi pro zajištění požadavků zákazníka. Návrhy v běžném rozsahu jsou ZDARMA za účlem zkvalitnění a posílení dobrého jsména elektrického sálavého vytápění na trhu plně funkčními relizacemi infratopení infrazářiči.

Proč je pro Vás výhodné s námi spolupracovat?

Naše návrhy jsou garancí spokojenosti Vašich zákazníků. Jsou zdarma a neztrácíte čas řešením návrhu vytápění infrazářiči či infrapanely. Většinu sortimentu máme skladem a lze ihned zajišťovat realizace.

Pokud jste elektromontážní nebo stavební firma, rádi využijeme Vašich služeb po zaškolení po celém území ČR a SR a spolupráce bude oboustranná. Pro velkoobchodní spolupráci máme pro Vás připraveny VO ceny.

Jak začíst spolupracovat?

Napište nám na info@infrasystemy.cz a hned se domluvíme! Stejně tak nám napište v případě jakéhokoliv dotazu, moc rádi s Vámi vše probereme.

Těšíme se na další spolupráci!