infratopení a infrapanely Heatwell infra panely sálavé topení 

Sálavé vytápění infrapanely Heatwell - infratopení s úsporou až 50%


Úvod » Výrobci

Přehledný popis výrobců infrazářičů

Nabízíme nejširší sortiment infrazářičů na trhu. V přehledu jsme pro Vás připravili porovnání jednotlivých výrobců z pohledu kvality, designu, záruky a dalších parametrů infrazářičů.

Aktuálně nabízíme infrazářiče těchto výrobců:


infrazaric_burda_infraky_cz

infrazaric_heatwell_infraky_cz

infrazaric_tansun_infraky_cz infrazaric_warmwatcher_infraky_cz

 

UFO infrared

Kvalitní a prověřený výrobce s širokým záběrem sortimentu. Hlavní výhodou je přiznivý poměr ceny pořízení / výkonu. Jednoduchá konstrukce infrazářiče zaručuje dlouhou životnost bez servisních zásahů.

Topná trubice - základ účinnosti a životnosti infrazářiče

Společným rysem všech produktů infrazářičů UFO jsou použité chromniklové topné trubice pracující ve středněvlnném pásmu sálavého tepla. Jedná se tak o univerzální oblast použití jak pro venkovní tak i interiérové použití. Hladina světelné.

Regulace:

Infrazářiče obsahují vlastní otočný termostat a zářič lze tak jednoduše používat i v obytných místnostech. Stále můžete infrazářič ovládat extermím termostatem nebo výkonovým regulátorem z naší nabídky příslušenství. Tento praktický detail jistě oceníte.

Nový typ infrazářiče řada C/UK obsahuje dálkové ovládání kterým lze regulovat topný výkon zářičů v pěti krocích. Dále časovat termín vypnutí a zobrazuje aktuální čas.

 

Typy infrazářičů:

1) Základním typem infrazářiče jsou typ UFO C o výkonu UFO S 14 - 1,4kW, UFO S 18 - 1,8kW, UFO S 23 - 2,3kW a UFO S 30 - 3kW. Tyto typy infrazářičů jsou nejčastěji používány a díky své kvalitní kontrukci a kvalitní použité topné trubici. Infrazářiče jsou vybaveny vestavěným termostatem umožňujícím komfortní regulaci v domácím prostředí.

infrazaric_alf_dalkove_ovladani

2) Speciálním typem infrazáiče je typ C/UK v příkonu UFO S/UK 2,3kW a UFO S/UK 3kW. Tento zářič je dodáván s bezdrátovým regulátorem výkonu umožňujícím regulaci v 5 ti krocích (výkon v 5-ti stupních (1800W, 2100W, 2400W, 2700W, 3000W). Bezdrátový ovladač dále obsahuje digitální hodiny a časovač běhu infrazářiče pro bezobslužné vypnutí.

3) Přenosným typem infrazářiče jsou zářiče typu MCB. Jsou dodávny s infrazaric_ALF_prenosny_MCBkomfortním dálkovým ovládáním nebo bez něj. Speciální konstrukce umožňuje svislou instalaci a použití zářiče je vhodné jak pro domácí účely ale i pro terasy, bazény, whirlpooly a další. Vyrábí se v příkonech 1,9kW a 2,3kW

alf_infraky_infraazaric_praktik

4) Poledním typem infrazářiče je PRAKTIK, přenosný zářič s příkonem 1kW. Je dodáván i s vlastním stojanem. Nižší příkon a nižší intenzita tepla určuje nejvhodnější použití zářiče v domácnosti či v kancelářích pro bezprostřední ohřev osob. Infrazářič můžete umístit k nohám, na stůl a podobně. Infrazářič PRAKTIK najde uplatnění v každé domácnosti.

 

 


 

BURDA


logo_burda Infrazářče burda německého výrobce společnosti Burda Worldwide Technologies GmbH vyrábí infrazářiče již od roku 1990. Společnost Burda Worldwide Technologies GmbH byla založena Jiřím Burdou ve Frankfurtu nad Mohanem v roce 1990. Zde se podílel na vývoji nových technologií krátkovlnných infrazářičů a stal se uznávaným odborníkem na technologii infrazářičů.
V roce 1997, Burda WTG začala dovážet a prodávat krátkovlnné infračervené technologie do Evropy a Koreje. Ale krátce poté, zakladatel společnosti, Jiří Burda, který sám má vřelý vztah k technologiím, začal rozvíjet a realizovat své vlastní inovativní nápady.
infrazarice_burda_infrak
V roce 2000, Burda WTG představila své první vlastní krátkovlnné infračervené infrazářič pro domácí a průmyslové použití. Když se výroba začala, pan Burda patentoval několik stěžejních technologických patentů které jsou až do dnešného dne pilířem úspěchu a vysoké účinnosti infrazářičů.
infrazaric_burda_trubice
Dnes, společnost Burda WTG vyváží high-class infrazářiče do více než 50 zemí, obratuje více než 4,1 milionu eur v roce 2011. Původní zakladatel Jiří Burda stále je majitel a generální ředitel společnosti, která má sídlo ve Frankfurtu nad Mohanem / Německo. infraky_zarice_burda_logo
Infrazářice BURDA používají vysocekvalitní topné trubice Philips se zleaceným povrchem případně novinku se sníženou intenzitou světeleného spektra typ LOW GRARE. Některé typy trubic a infrazářčů umožňují dokonce provoz i pod prodem tryskající vodoy (IP 67). Trubice dosahují teplot až 2700°C a zasahují do nejratších vlnových délek.
.

Typy infrazářičů:

Novinka 2015 Novinkou v sortimentu infrazářičů Burda jsou keramické zářiče s příkony Burda Ceramic 650W, 1300W a 1950W. Základem jsou keramická topná tělesa s teplotou povrchu až 950°C při které díky keramickému povrchu nevzniká světelné spektrum a zároveň je dosaženo vysoké intenzity tepla. Tento typ infrazářiče je vhodný pro domácnosti, komerční i průmyslové použití.
burda_infrazaric_smart 1) Základním typem infrazářiče je typ SMART 2000. Infrazářič určený pro venkovní kryté prostředí nebo vnitřní prostředí. Velký 
reflektor zaručuje optimální rozložení tepla v prostoru. Příkon infrazářiče je 2 kW. Regulace je externí.
burda_infrazaric_low_grare
.
2) Designové provedení infrazářiče má řada TERM 2000. V této řadě je typ TERM 2000 IP 67 odolný i vůči vlhkosti a vodě. Jendá se o nejuniverzálnější typ infrazářiče od společnosti BURDA. burda_term_infrazaric_infraky_cz
.

3) Nadstavba tohoto typu infrazářiče je doplněná o samostatné světelné prvky. Infrazářič je tak možné použít samostatně jako vytápění i osvětlení. V nabídce je to typ 2000 L&H. Tyto typy infrazářičů jsou určené pro nejnáročnější zákazníky. volcano_burda_infrazarice_infraky_cz

4) Pro speciální oblast použití jsou určeny infrazářiče typ TERM Volacno, jsou speciálně konstruované pro použití v dílnách apro snadné přenášení. Trubice je možné zapínat samostatně. Příkony jsou až 2,5 W.


infrazaric_burda_tower

5) Posledním typem infrazářiče je volně stojící zářič typ TOWER. Infrazářič je umístěnvertikálně a design infrazářičů je speciálně navržen pro použití na terasách, u Whirlpoolů, bazénů a dalších. Příkon zářiče je 2x1,5 kW. Trubice je možné ovládat samostatně.

TANSUN

Společnost Tansun je založena před více než 30 lety v Anglii. Od té doby si vybudoval pozici významného výrobce sálavých infračervených infrazářičů. Infráky Tansun získali reputaci vysocekvalitních produktů obsahujících inovativní technologie a kvalitní prodejní servis. Široké spektrum výrobků garantuje volbu nejvhodnějšího řešení vytápění infrazářičem Tasnun pro každou oblast použití našimi zákazníky.

1) Základním modelem je Tansun Carnival 750W. Nízký příkon umožňuje použití i pro velmi malé prostory koupelen, dílen a podobně. Použitá quartzová trubice zaručuje vysoký topný výkon.


2) Výkonnějším modelem je Tasnun RIO IP 1300W. Tento model dosahuj vyšší ochrany proti vlhkosti až IP 24. Příkon 1300W je již dostatečný pro větší prostory a rychlejší vytopení prostor.
3) Modelem s keramickým topným tělesem bez světelného spektra je Tansun Sorrento Ceramic 1300W. Jedná se o univerzální typ infrazářiče.
4) Velmi výkonným modelem je Tansun Sorrento 2000W s quartzovou trubicí s teplotou až 2500°C. Model je vhodný pro velké plochy interiéru i exteriéru.
5) Infrazářič Tansun Beaver 2x1500W je určen pro přenosný výkonný zářič stojanový. Vypínačem lze volit výkon zářiče 1500W a 3000W. Použití najde v každé dílně, stavební firmě, ale i v průmyslových oblastech použití.